- Назва статті; прізвище, ім’я, по-батькові автора (повністю).
- Навчальний заклад, або інша установа, де працює, або навчається автор.
- контактні телефони, адреса електронної пошти автора.
- Резюме українською, російською та англійською мовами (кожне – до 500 знаків). Резюме починається з прізвища автора та назви статті. Резюме повинно містити інформацію про суть дослідження і одержані результати.
- Ключові слова українською, російською та англійською мовами (3-7 слів кожною мовою).
- Текст статті.
- Примітки.
Вимоги до оформлення статті
Шрифт та абзац. Шрифт Times New Roman. Розмір кегля – 14. Міжрядковий інтервал – 1,5 рядка. Відступ першої строчки абзацу – 1 см. Виділяти слова жирним шрифтом та підкреслюванням, збільшенням чи зменшенням шрифту заборонено
Об’єм статті (текст) – від 3 до 8 сторінок формату А4.
Список використаної літератури пишуться під заголовком «Примітки». Друкується наприкінці статті. Джерела указуються в порядку згадування у тексті, причому одній позиції має відповідати одне джерело. Включається лише та література, на яку є посилання в тексті! Посилання в тексті вказуються в квадратових дужках: порядковий номер джерела та сторінка(и) (напр.: [1, с. 12-15]). Не допускаються підрядкові посилання та використання меню “Вставка” – “Сноска”!
Приклади оформлення: ·
Шпотов Б. М. Американский бизнес и Советский Союз в 1920-1930-е годы: Лабиринты экономического сотрудничества / Б. М. Шпотов. – М., 2013. – 320 с.
Касьянов Г. В., Толочко О. П. Національні історії та сучасна історіографія: виклики й небезпеки при написанні нової історії України / Г. В. Касьянов, О. П. Толочко // Укр. істор. журн. – 2012. – № 6. – С. 4
Степанов В. Интернет в профессиональной информационной деятельности / В. Степанов [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://textbook.vadimstepanov.ru/
Мова статей – українська, російська, польська, англійська, білоруська.
Стаття повинна бути ретельно вичитана та відредагована, не містити орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок!
Редколегія приймає статті до 14 грудня 2015 р. Статті, переслані авторам для виправлення, повинні бути повернені у редакцію не пізніше, ніж через два тижні.
Відправляти статті на адресу dymydyuk_da@ukr.net, вказавши в полі тема: «“Український медієвістичний збірник”».
Детальна інформація - за посиланням.