![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLsDYtK7lteNHR521Ccbpx9H1y2-iBgFnQjd0Ym4XpRXx7dbqo8ronmZRjUUC0zfDnKPMyy6Pp4Fvr3hWofnOK08csxXHBbB6ZI_yMWRxKFRJWPXNTu4i0LWb1C4sWWtdSJrTKwTmCqaE/s1600/SAM_2321.png)
«Symbolum amoris et honoris academici erga clarissimos viros D. Martinum Foltonowicz, D. Andream Abrek Leopol. concepti...» був оприлюднений 9 травня 1644 р. Приводом вітати Мартина Фолтиновича і Андрія Абрека Львів’янина, як вказується в назві, стало присвоєння їм звання «Juris utriusque Doctor – Обох прав доктор» (йдеться про церковне й цивільне право). Церемонія відбулася в церкві Замойської академії, здійснив її канонік Бенедикт Зелеховський, представник адміністрації. Під обкладинокою «Відзнаки урочистої любові й честі академічної» міститься ціла добірка віршів різних авторів – колег новопризначених докторів – присвячених як Мартинові Фолтиновичу й Андрію Абрекові, так і Замойській академії як спільній матері-годувальниці. Всі твори об’єднані ідеєю звеличення мудрості, підкреслення значення, яке має розвиток наук у житті суспільства. Таким чином, за жанром збірку можна віднести до патетики (pathetica – згідно з Митрофаном Довгалевським, вірші-похвали наукам чи мистецтвам – один із восьми виділених ним видів етикетної поезії).