![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1_pGZsnK3cWvxxmosMdvqnyNnMs7vMWqxrE2mQ-cehC0W6KWrWLTXEP2nF2XyXJGrSWU8ay2tJmvdWZY5dJ8RB0ZIiHxG92X-VS46hG_kYoxofRHHEs97rxMC1bxU3s2z3xRi7dNbISs/s1600/EfI7Dc-AaQ0.jpg)
Учасники конкурсу (за алфавітом): Юлія Коваленко, Ольга Пелешок, Андрій Росинський; його працю “Всеобічність постаті Юрія Дрогобича в становленні України” читайте до кінця року на Медієвісті.
Проте Оріховіана не завершується, принаймні доти, доки світ не побачить повне видання творів Станіслава Оріховського, а кожен школяр знатиме його ім'я.
Читайте також матеріали, присвячені Станіславу Оріховському-Роксолану:
1. Оріховський Станіслав. Панегірик на шлюб короля Польщі Сигізмунда Августа